Fanatical Football

1.16

Müthiş 3D Amerikan futbolu simülatörü

44.5k

Bu uygulamayı oyla

Fanatical Football, en geleneksel simülatörlerden çok daha basit ve doğrudan bir oyun planının keyfini çıkarabileceğiniz bir Amerikan futbolu oyunudur.

Fanatical Football'da kontroller takımdaki sadece bir oyuncuyla oynamanıza izin verir. Cihazınızı bir taraftan diğer tarafa eğerek oyuncunuzun o yönde hareket etmesini sağlarsınız; hile ile kurtulma gibi diğer hareketleri yapmak için kenarlarda bulunan butonları kullanırsınız. Pas vermek için parmağınızı doğru yönde kaydırmalısınız.

Her bir raunddan önce, oynamak istediğiniz oyun türünü seçmelisiniz: yarış, paslaşma ya da alan golü. Eğer son seçeneği seçerseniz tek yapmanız gereken gol atmak için topa vurmayı denerken ekranda parmağınızı kaydırmaktır.

Defanstayken kontroller hemen hemen aynıdır, yine aynı şekilde tek oyuncu ile oynarsınız ve diğer oyunculardan top çalmaya çalışırsınız. Bu kadar kolay.

Fanatical Football basit, direkt ve süper eğlenceli bir Amerikan futbolu oyunudur ve bu oyunla ilgili çok az bilgiye sahip olanların yanı sıra bu oyunun en büyük fanları için de idealdir.
Gereksinimler

Android 2.1 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X